C-VITAMIINI NÄOSEERUM

ESMAKORDSELT INNOVAATILISE EESTI KÕRVENÕGESE EKSTRAKTIGA

KLIINILISELT JA DERMATOLOOGILISELT TESTITUD

C-VITAMIIN NAHAHOOLDUSES

 

C-vitamiin on dermatoloogide üks lemmikuid vitamiine ja selleks on ka põhjust! C-vitamiin on tugev antioksüdant ehk see vähendab oksüdatiivset stressi põhjustavate vabade radikaalide toimet, millega puutub meie nahk kokku igapäevaselt nagu näiteks õhusaaste.

Needsamad vabad radikaalid kahjustavad meie nahka ning põhjustavad ka enneaegseid vananemisilminguid. C-vitamiini kasutataksegi nahahoolduses nahatooni kirgastamiseks ja ühtlustamiseks, pigmentatsiooni vähendamiseks, vananemisvastase koostisainena ning ebapuhtuste vähendamiseks.

C-VITAMIINI NÄOSEERUM

INNOVAATILISE EESTI KÕRVENÕGESE EKSTRAKTIGA

KLIINILISELT JA DERMATOLOOGILISELT TESTITUD

 • ühtlustab ja kirgastab nahatooni
 • vähendab pigmentatsiooni ja tumedaid laike (eriti värsket pigmentatsiooni, mis on tekkinud peale päikese käes viibimist)
 • pakub hulgaliselt nii kohest kui ka pikaajalist niisutust
 • neutraliseerib oksüdatiivse stressi mõju ning ennetab naha enneaegset vananemist
 • silub pindmisi kortse
 • vähendab aknet ja naha ebapuhtuseid
 • on õlivaba koostisega ning ei ummista poore
 • on kliiniliselt ja dermatoloogiliselt Eestis testitud

ÕLIVABA KOOSTIS

 EI UMMISTA POORE

KÕIKIDELE NAHATÜÜPIDELE

EI SISALDA EETERLIKKE ÕLISID

HEATEGEVUS

Heategevus on Nôgeli üks tähtsamaid brändi väärtuseid. Iga ostetud pudeli pealt annetame 50 senti Eesti Vähiliidule nahavähi ennetamiseks.

“Parimad tooteideed pidavat sündima isiklikust vajadusest ja nii sai alguse ka C-vitamiini seerum! Olin kasutanud varasemalt mitmeid erinevaid C-vitamiini seerumeid, mida sai nii Eestist kui ka rahvusvahelistest e-poodidest iHerbini välja, aga ikka jäi midagi puudu.

Olen juba üle 10 aasta kasutanud looduskosmeetikat ning selle ajaga on selgeks saanud, et mulle ei sobi tooted, mis sisaldavad erinevaid seemneõlisid, sest juba mõnenädalase kasutuse jooksul tekitavad sellised tooted vastikuid punne. Veebaasil looduskosmeetikat on aga ühe käe sõrmedel lugeda ning juba naljalt ei leia. Seepärast on ka C-vitamiini seerum veebaasil toode, mis sisaldab kõrge kvaliteediga taimseid ekstrakte sealhulgas innovaatilist Eesti kõrvenõgese ekstrakti – olen ka ise toote kliinilises uuringus osalenud, mis oli tootearenduse üks põnevamaid aegu.

Loodetavasti üllatab seerum ka Sind positiivselt ning jaga julgelt meile oma tagasiside 🙂

Koostöös

Peamised koostisained

C-Vitamiin

…on tugev antioksüdant, mis kaitseb meie nahka enneaegsete vananemisilmingute eest, vähendab pindmisi kortse, vajalik kollageeni moodustumiseks, vähendab naha ebapuhtuseid (akne), vähendab pigmentatsiooni ja ühtlustab ja kirgastab näotooni.

Kasutame tootes Ecocert-sertifitseeritud C-vitamiini stabiliseeritud vormi, askorbüülglükosiidi, mis on nahale õrnem ega tekita ärritust võrreldes teiste L-askorbiinhappe vormidega. Askorbüülglükosiid on kliinilistes uuringutes parimaid tulemusi näidanud C-vitamiini vorm, millel on leitud kõik kolm C-vitamiinile omast kasulikku toimet: antioksüdant ja kaitse vabade radikaalide eest, kollageeni moodustumise suurenemine, pigmentsiooni vähendamine. In-vitro uuringutes on leitud, et askorbüülglükosiid imendub läbi naha ning muutub puhtaks C-vitamiiniks – siit ka selle kasulikud toimed.

Toote C-vitamiini derivaadi sisaldus on 15%, millest ka seerumi tõhus toime.

Eesti kõrvenõgese ekstrakt

naha põletiku ja paistetuse vastane toime, kõrge antioksüdantide ja polüfenoolide sisaldus, aitab kaasa kollageeni säilitamisele ja seega vananemisilmingute vähendamisele. Kõrvenõgese ekstrakt on välja arendatud koostöös Eesti Maaülikooliga optimaalseima konsentratsiooniga, mis sisaldab rikkalikult polüfenoole ja antioksüdante. Nõges sisaldab rikkalikult ka räni, mida kasutatakse armide ennetamises ja ravis.

Eesti kasemahl

…sisaldab looduslikke antioksüdante, elektrolüüte, erinevaid suhkruid ja ka C-vitamiini. Kasemahlal on niisutav ja noorendav toime, in vivo uuringutes on leitud naha elastsuse paranemist ja rakkude uuenemist soodustav toime.

Aloe vera mahl

…on nahahoolduses juba vana tegija. Aloe veral on niisutav, rahustav, põletikuvastane ning nahakahjustusi parandav toime, mis teeb selle ideaalseks koostisaineks koos kodumaise kasemahlaga, millel seerum ka põhineb.

Kakadu ploomi ekstrakt

…on kõrgeima loodusliku C-vitamiini sisaldusega puuvili maailmas. Tugev antioksüdantne toime (peale 30 min +54% ja peale 24h +79%), tõhustab C-vitamiini imendumist, hüaluroonhappe moodustumist (+59%), tugevdab pärisnahka ehk dermist ja parandab seeläbi naha üldist välimust, helendab nahatooni, vähendab naha punetust ja parandab üldist näotooni.

Superoksiid dismutaas

…on ensüüm, mis kaitseb meid superoksiidi-nimelise radikaali eest. Vähendab UV-kiirgusest põhjustatud erüteemi ehk nahapunetust, neutraliseerub superoksiid radikaali mõju, kaitseb keskkonnast tingitud kahjulike mõjude eest, tõhustab päikesekaitsetoodete kaitsvat mõju ja võitleb fotovananemise vastu.

Tamarindi polüsahhariid

…on tamarindi – maailma kauneima troopilise puu – puuvilja seemnest saadud polüsahhariid ehk suhkur. See pakub nahale kohest niisutust (kohene tõus naha niiskustasemes +59,2%) – tõhusam kui hüaluroonhappel, parandab naha elastsust, vähendab naha karedust (-27,6%), parandab naha tihedust (+7,9%) ja vähendab ß-galaktosidaasi-nimelise ensüümi aktiivsust (-21%, uuringus kasutatud vananemise markerina).

Hüaluroonhape

…on looduslikult esinev suhkrumolekul, mida leidub meie keha erinevates sidekudedes, kaasa arvatud nahas. Niisutatud nahk tähendab nahka, mille vee konsentratsioon on kõrge – siin tuleb mängu just hüaluroonhape! Hüaluroonhapet on palju testitud erinevates kliinilistes uuringutes. Kui tamarindi polüsahhariid pakub nahale kohest niisutust, on hüaluroonhappe eesmärk pakkuda pikaajalist niisutust. Hüaluroonhappel on võime siduda märkimisväärses koguses vett pakkudes seega hulgaliselt niisutust, see kiirendab haavade paranemist, vähendab nahapunetust ja ekseemi, suurendab naha elastsust ja vähendab pindmisi kortse ja naha karedust.

Spirulina ekstrakt

…on Spirulina Platensis nimelisest merevetikast eraldatud ekstrakt, mille põletikuvastase, antioksüdantse ja antimikroobse toime tõttu on ekstrakt saanud viimaste aastate jooksul palju tähelepanu ebapuhta naha hoolduses. See on tugev antioksüdant, millel on leitud ka kollageeni moodustamist suurendav toime – seega võib spiruliinal olla ka vananemisilminguid vähendav toime, põletikuvastane ja antimikroobne toime ja see sobib suurepäraselt ebapuhta naha hoolduseks (punnid, akne, ekseem, psoriaas).

Nõiapuu ekstrakt

… on nõiapuu taime lehtedest valmistatud ekstrakt, mida kasutatakse palju just ebapuhta naha hoolduses. Antioksüdant, põletikuvastane ja antimikroobne toime, mistõttu see sobib ideaalselt ebapuhta naha hoolduseks.

Kliiniliselt ja dermatoloogiliselt testitud

Kliiniliselt ja dermatoloogiliselt testitud

Seerum on koostöös Medemis kliinikuga kliiniliselt ja dermatoloogiliselt testitud. C-vitamiini näoseerumi toimet nahal uuriti kahekuulise perioodi jooksul koostöös dermatoloogiga.

Uuringu eesmärk oli välja selgitada seerumi efektiivsus naha pigmentatsiooni vähendamises, nahatooni ühtustamises ja pindmiste vananemismärkide vähendamises.

Biomarkerite analüüs

Hindamaks C-vitamiini näoseerumi mõju tervele nahale molekulaarsel tasemel vaatlesime nahapinna biomarkerite muutumist 3 nädala jooksul kasutades selleks Eesti biotehnoloogia ettevõtte FibroTx poolt väljatöötatud metoodikat. C-vitamiini seerum ei põhjustanud uuringus osalejatele nahaärritust.

TULEMUSED
 • helendas pigmentatsiooni
 • pehmendas silmadealuseid pindmisi kortse
 • seerumi kasutamise ajal oli näonahk puhtam ning vistrikke esines tavapärasest vähem
 • vähendas miiliumite ehk väikeste valgete nahatsüstide esinemist

Kellele?

C-vitamiini seerum sobib kõikidele nahatüüpidele nii nooremale kui ka küpsemale nahale aastaringseks kasutamiseks. Seerum sobib ideaalselt 25+ nahahoolduseks ja ka ebapuhtale nahale. Toode on vee baasil ning ei ummista poore.

Kuidas kasutada?

Kanna õhuke kiht seerumit (kaks pumbatäit) näole ja kaelale hommikuti ja õhtuti peale naha puhastamist. Kuna toode sisaldab hüaluroonhapet, soovitame peale seerumi kasutamist tupsutada sõrmedega nahale vett – nii saad seerumist maksimaalse kasu! Peale seerumit võid vajadusel kasutada ka niisutavat kreemi. Seerum sisaldab koostisosade raames ka suhkruühendeid ning koheselt peale seerumi kasutamist võib olla tunne nagu nahk õrnalt kleepuks – see läheb aga kiiresti ära kui seerum on täielikult imendunud.

Seerumit võib kasutada nii igapäevaselt kui ka kuurina, C-vitamiini seerumid on eriti soositud peale suve kui nahal esineb UV-kiirguse mõjul tekkinud pigmentatsiooni ja nahatooni muudatusi.

Enne päikese kätte minekut kasuta päikesekaitset.

C-VITAMIINI NÄOSEERUM E-POES